rorschach05

rorschach05
Cinema Addict - 1505 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 51% Revolutionary Road (2008) - Rated 02 Dec 2018
90 87% Ahlat Agaci (2018) - Rated 27 Nov 2018
73 53% BlacKkKlansman (2018) - Rated 14 Nov 2018
61 28% The Incredibles 2 (2018) - Rated 12 Nov 2018
72 51% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Rated 11 Nov 2018
77 56% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 10 Nov 2018
73 53% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 10 Nov 2018
63 30% Mission: Impossible III (2006) - Rated 09 Nov 2018
57 18% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 09 Nov 2018
70 40% Mission: Impossible (1996) - Rated 08 Nov 2018