rosa.opie

rosaopie
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 15% The Lego Movie (2014) - Rated 13 Aug 2018
80 47% Titanic (1997) - Rated 13 Aug 2018
70 25% Moana (2016) - Rated 13 Aug 2018
75 36% Passengers (2016) - Rated 13 Aug 2018
86 70% Lion (2016) - Rated 13 Aug 2018
87 75% Mean Girls (2004) - Rated 13 Aug 2018
85 61% The Good Place (2016) - Rated 13 Aug 2018
95 95% Pretty Little Liars (2010) - Rated 13 Aug 2018
80 47% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 13 Aug 2018
80 47% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 13 Aug 2018