rosebudius

Bio: Fan of Kane, User of Edius.
Check out rosebudius's...
85 74% | Talk to Her (2002) - Jan 25, 2021 |
75 45% | Escape from Alcatraz (1979) - Jan 18, 2021 |
50 8% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Jan 15, 2021 |
75 45% | American Hustle (2013) - Jan 14, 2021 |
80 59% | The Trial of the Chicago 7 (2020) - Jan 12, 2021 |
55 11% | Azizler (2021) - Jan 10, 2021 |
70 31% | The Call (2020) - Dec 10, 2020 |
80 59% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Dec 02, 2020 |
80 59% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Dec 01, 2020 |
65 22% | Aquaman (2018) - Nov 23, 2020 |