ross_at_home

rossathome
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like science fiction

more Recent Ratings

78 54% JFK (1991) - Rated 15 Jan 2017
65 20% Independence Day (1996) - Rated 15 Jan 2017
50 4% Meet the Fockers (2004) - Rated 15 Jan 2017
96 95% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 15 Jan 2017
75 45% The Italian Job (2003) - Rated 15 Jan 2017
80 66% The Abyss (1989) - Rated 15 Jan 2017
80 66% Sommersby (1993) - Rated 15 Jan 2017
70 33% Super Size Me (2004) - Rated 15 Jan 2017
70 33% Cocoon (1985) - Rated 15 Jan 2017
95 87% The Butterfly Effect (2004) - Rated 15 Jan 2017