rotiferko

rotiferko
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 18 May 2014
Location: Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% The Red Baron (2008) - Rated 18 May 2014
52 15% Nora (2000) - Rated 18 May 2014
80 64% People Like Us (2012) - Rated 18 May 2014
69 36% This Means War (2012) - Rated 18 May 2014
87 80% Flatliners (1990) - Rated 18 May 2014
90 89% Queen: Days of Our Lives (2011) - Rated 18 May 2014
80 64% Hawking (2004) - Rated 18 May 2014
84 70% Amazing Grace (2007) - Rated 18 May 2014
76 56% Parade's End (2012) - Rated 18 May 2014
89 85% Just a Gigolo (1978) - Rated 18 May 2014