roundcircle

roundcircle
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 22 Apr 2018
83% Spirited Away (2001) - Rated 22 Apr 2018
10 95% Vertigo (1958) - Rated 22 Apr 2018
10 95% American Beauty (1999) - Rated 22 Apr 2018
83% Snowpiercer (2014) - Rated 22 Apr 2018
10 95% Synecdoche, New York (2008) - Rated 22 Apr 2018
10 95% Adaptation. (2002) - Rated 22 Apr 2018
100 99% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 22 Apr 2018
2% Reindeer Games (2000) - Rated 22 Apr 2018
60% Winter's Bone (2010) - Rated 22 Apr 2018