rowboat77

rowboat77
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 39% The Missing Picture (2014) - Rated 07 Dec 2016
72 39% Captain Phillips (2013) - Rated 07 Dec 2016
72 39% 12 Years a Slave (2013) - Rated 07 Dec 2016
73 52% Her (2013) - Rated 07 Dec 2016
73 52% Short Term 12 (2013) - Rated 07 Dec 2016
73 52% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 07 Dec 2016
73 52% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 07 Dec 2016
73 52% Only God Forgives (2013) - Rated 07 Dec 2016
76 72% All Is Lost (2013) - Rated 07 Dec 2016
76 72% Enemy (2014) - Rated 07 Dec 2016