roy batty

roy_batty
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 06 May 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% RoboCop 3 (1993) - Rated 31 Jan 2016
65 28% See No Evil, Hear No Evil (1989) - Rated 31 Jan 2016
75 45% L.A. Confidential (1997) - Rated 31 Jan 2016
100 99% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 31 Jan 2016
90 80% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 31 Jan 2016
90 80% Natural Born Killers (1994) - Rated 31 Jan 2016
85 67% The Ladykillers (1955) - Rated 31 Jan 2016
75 45% The Crow (1994) - Rated 31 Jan 2016
85 67% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 31 Jan 2016
80 57% Monster (2003) - Rated 31 Jan 2016