royalslayer

royalslayer
Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2015
Location: Stockholm, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 19% '71 (2014) - Rated 14 Mar 2015
72 14% I Origins (2014) - Rated 12 Mar 2015
83 60% The Normal Heart (2014) - Rated 10 Mar 2015
70 10% Minority Report (2002) - Rated 09 Mar 2015
85 69% District 9 (2009) - Rated 08 Mar 2015
60 3% Exodus: Gods and Kings (2014) - Rated 08 Mar 2015
85 69% Before Midnight (2013) - Rated 06 Mar 2015
90 90% Before Sunset (2004) - Rated 05 Mar 2015
88 82% Still Alice (2014) - Rated 26 Feb 2015
81 52% The Monuments Men (2014) - Rated 25 Feb 2015