rozap

rozap
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 47% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 05 Oct 2017
100 94% Avatar (2009) - Rated 05 Oct 2017
95 71% Inception (2010) - Rated 05 Oct 2017
100 94% The Matrix (1999) - Rated 05 Oct 2017
93 60% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 05 Oct 2017
97 85% I, Robot (2004) - Rated 05 Oct 2017
92 55% Tron: Legacy (2010) - Rated 05 Oct 2017
93 60% Braveheart (1995) - Rated 05 Oct 2017
100 94% The Terminator (1984) - Rated 05 Oct 2017
83 12% Wild Hogs (2007) - Rated 05 Oct 2017