rpowell

rpowell
Film Freak - 736 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

28 73% Burnt by the Sun (1994) - Rated 27 Aug 2015
28 73% The Color of Paradise (1999) - Rated 27 Aug 2015
28 73% A Woman Under the Influence (1974) - Rated 27 Aug 2015
24 47% Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance (1972) - Rated 27 Aug 2015
24 47% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 15 Jan 2013
22 32% Cast Away (2000) - Rated 15 Jan 2013
3% Swordfish (2001) - Rated 15 Jan 2013
33 94% The Tree of Life (2011) - Rated 15 Jan 2013
23 40% Lone Star (1996) - Rated 15 Jan 2013
19 14% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 15 Jan 2013