Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rrrocha

Film Freak - 693 Film Ratings

Member Since: Oct 18, 2018

Location: Brazil

more Recent Ratings
60 28% The Core (2003) - Mar 26, 2020
65 45% Gemini Man (2019) - Mar 26, 2020
70 66% Collateral Beauty (2016) - Mar 26, 2020
75 82% Sicario: Day of the Soldado (2018) - Apr 21, 2019
70 66% Ring (1998) - Apr 21, 2019
55 18% 2012 (2009) - Apr 21, 2019
60 28% Triple Frontier (2019) - Apr 21, 2019
65 45% Captain Marvel (2019) - Apr 21, 2019
70 66% Creed 2 (2018) - Apr 21, 2019
65 45% Dumb and Dumber (1994) - Apr 21, 2019