rsnpai

rsnpai
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2018
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Can\'t watch enough movies, sucker 4 Cinema

more Recent Ratings

90 90% The Prestige (2006) - Rated 07 Aug 2018
84 65% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 07 Aug 2018
79 40% Man of Steel (2013) - Rated 07 Aug 2018
75 20% American Psycho (2000) - Rated 07 Aug 2018
90 90% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 07 Aug 2018
79 40% Speed (1994) - Rated 07 Aug 2018
70 5% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 07 Aug 2018
75 20% Home Alone (1990) - Rated 07 Aug 2018
85 75% Inception (2010) - Rated 07 Aug 2018
80 55% The Big Lebowski (1998) - Rated 07 Aug 2018