rssj007

rssj007
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2009
Location: Gouda, Netherlands, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 30% Tyrant (2014) - Rated 13 Dec 2015
95 93% Ip Man (2008) - Rated 12 Dec 2015
90 79% Face/Off (1997) - Rated 12 Dec 2015
70 7% The Godfather: Part III (1990) - Rated 12 Dec 2015
90 79% Limitless (2011) - Rated 12 Dec 2015
60 3% The Book of Eli (2010) - Rated 12 Dec 2015
90 79% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 12 Dec 2015
85 58% Adventureland (2009) - Rated 12 Dec 2015
80 30% Deja Vu (2006) - Rated 12 Dec 2015
85 58% No Country for Old Men (2007) - Rated 12 Dec 2015