rsyring

rsyring
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Sherlock (2010) - Rated 20 Sep 2017
85 75% Elementary (2012) - Rated 20 Sep 2017
75 46% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 20 Sep 2017
75 46% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 20 Sep 2017
75 46% Captain America: Civil War (2016) - Rated 20 Sep 2017
75 46% Bicentennial Man (1999) - Rated 20 Sep 2017
85 75% Battlestar Galactica: Razor (2007) - Rated 20 Sep 2017
80 64% Battlestar Galactica: Blood & Chrome (2012) - Rated 20 Sep 2017
100 96% Battlestar Galactica (2004) - Rated 20 Sep 2017
80 64% Back to the Future Part III (1990) - Rated 20 Sep 2017