Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rszriz

Cinema Addict - 1121 Film Ratings

Member Since: May 9, 2019

Location: Alappuzha, Kerala, India

Age: 22

Gender: Male

Bio: I rate from 50 to 100, 50 = 0
more Recent Ratings
85 88% Underground (1995) - Apr 06, 2020
95 98% Time of the Gypsies (1988) - Apr 02, 2020
80 68% Dark (2017) - Apr 02, 2020
75 40% Angel Heart (1987) - Apr 02, 2020
85 88% A Man Escaped (1956) - Apr 02, 2020
65 12% Zombieland: Double Tap (2019) - Apr 01, 2020
75 40% The Return of the Living Dead (1985) - Mar 30, 2020
85 88% Blind Chance (1987) - Mar 30, 2020
75 40% The Dead Zone (1983) - Mar 29, 2020
80 68% Knives Out (2019) - Mar 29, 2020