rtalley55

rtalley55
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 18% Manchester by the Sea (2016) - Rated 25 Jan 2017
90 47% Hidden Figures (2016) - Rated 25 Jan 2017
80 14% Sing (2016) - Rated 25 Jan 2017
96 93% Patriots Day (2016) - Rated 25 Jan 2017
91 61% Interstellar (2014) - Rated 15 Dec 2016
88 34% The Theory of Everything (2014) - Rated 15 Dec 2016
91 61% Unbroken (2014) - Rated 15 Dec 2016
85 23% Fury (2014) - Rated 15 Dec 2016
0% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 15 Dec 2016
90 47% McFarland, USA (2015) - Rated 15 Dec 2016