rubik_

rubik_ii
Movie Buff - 226 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 41% Apocalypto (2006) - Rated 29 Apr 2021
90 90% A Few Good Men (1992) - Rated 07 Apr 2021
94 96% Tolkien (2019) - Rated 26 Oct 2019
90 90% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 29 Sep 2019
75 41% The Current War (2017) - Rated 14 Sep 2019
89 86% Papillon (2018) - Rated 12 Sep 2019
92 93% Prisoners (2013) - Rated 10 Sep 2019
95 97% Spy Game (2001) - Rated 06 Aug 2019
89 86% The Hunt for Red October (1990) - Rated 28 Jul 2019
83 65% American Gangster (2007) - Rated 10 Apr 2019