rubikhan

rubikhan
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 23 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Sexy

more Recent Ratings

40 4% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 13 Feb 2016
70 37% Birdman (2014) - Rated 13 Feb 2016
79 62% The Nature of Existence (2010) - Rated 24 May 2015
80 69% The Usual Suspects (1995) - Rated 24 May 2015
73 44% Ali (2001) - Rated 24 May 2015
62 24% Planet of the Apes (2001) - Rated 24 May 2015
82 78% Planet of the Apes (1968) - Rated 24 May 2015
35 3% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 24 May 2015
69 32% Fight Club (1999) - Rated 24 May 2015
75 52% Sicko (2007) - Rated 24 May 2015