rudezombie

rudezombie
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2007
Location: New Jersey, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 72% North by Northwest (1959) - Rated 26 Nov 2007
90 72% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 26 Nov 2007
80 50% Men in Black (1997) - Rated 26 Nov 2007
100 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 26 Nov 2007
85 60% Scream (1996) - Rated 26 Nov 2007
65 40% Chasing Amy (1997) - Rated 26 Nov 2007
95 87% Oldboy (2003) - Rated 26 Nov 2007
80 50% Crank (2006) - Rated 26 Nov 2007
85 60% Ichi the Killer (2001) - Rated 26 Nov 2007
50 28% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 26 Nov 2007