rudolph

rudolph
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 77% Man vs. Wild (2006) - Rated 22 Jan 2016
92 24% 127 Hours (2010) - Rated 22 Jan 2016
96 50% Into the Wild (2007) - Rated 22 Jan 2016
95 41% The Karate Kid, Part III (1989) - Rated 22 Jan 2016
96 50% The Karate Kid, Part II (1986) - Rated 22 Jan 2016
50 8% The Next Karate Kid (1994) - Rated 22 Jan 2016
30 4% The Karate Kid (2010) - Rated 22 Jan 2016
98 69% The Karate Kid (1984) - Rated 22 Jan 2016
94 32% Bad Santa (2003) - Rated 22 Jan 2016
94 32% Christmas Vacation (1989) - Rated 22 Jan 2016