ruhique

ruhique
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 70% Doctor Strange (2016) - Rated 26 Sep 2019
82 55% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 26 Sep 2019
76 15% A Beautiful Mind (2001) - Rated 26 Sep 2019
77 25% The Revenant (2015) - Rated 26 Sep 2019
74 5% Back to the Future (1985) - Rated 26 Sep 2019
87 70% Cars (2006) - Rated 26 Sep 2019
81 45% Interstellar (2014) - Rated 26 Sep 2019
100 90% The Hateful Eight (2015) - Rated 26 Sep 2019
78 35% Sherlock Holmes (2009) - Rated 26 Sep 2019
100 90% The Godfather (1972) - Rated 26 Sep 2019