Rukkuron

rukkuron
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2021
Location: Seattle, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 02 Nov 2021
70 44% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 02 Nov 2021
80 64% Parks and Recreation (2009) - Rated 02 Nov 2021
90 80% The Departed (2006) - Rated 02 Nov 2021
70 44% Rurouni Kenshin (2012) - Rated 02 Nov 2021
50 21% Taken 2 (2012) - Rated 02 Nov 2021
80 64% Logan Lucky (2017) - Rated 02 Nov 2021
70 44% Hellboy (2019) - Rated 02 Nov 2021
80 64% Room (2015) - Rated 02 Nov 2021
70 44% Alien: Covenant (2017) - Rated 02 Nov 2021