rulnick

Film Freak - 776 Film Ratings
Member Since: Jun 10, 2019
Check out rulnick's...
66 78% | Hard Eight (1996) - Dec 20, 2019 |
66 78% | Official Secrets (2019) - Dec 20, 2019 |
77 95% | The Shape of Water (2017) - Dec 17, 2019 |
77 95% | The Report (2019) - Dec 15, 2019 |
56 64% | Machete Kills (2013) - Dec 10, 2019 |
78 97% | The Disaster Artist (2017) - Dec 07, 2019 |
55 49% | Still Alice (2014) - Dec 07, 2019 |
40 17% | A Simple Plan (1998) - Aug 31, 2019 |
48 33% | A Simple Favor (2018) - Aug 24, 2019 |
67 91% | A Quiet Place (2018) - Jul 31, 2019 |