rulyeta
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out rulyeta's...
94 66% | The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 16 May 2023 |
95 77% | Boiling Point (2021) - Rated 16 May 2023 |
96 86% | Leila's Brothers (2022) - Rated 16 May 2023 |
91 44% | Dune (2021) - Rated 16 May 2023 |
96 86% | Yellowstone (2018) - Rated 04 Apr 2023 |
95 77% | Sound of Metal (2020) - Rated 17 Nov 2022 |
94 66% | Shoplifters (2018) - Rated 07 Nov 2022 |
93 57% | The Mitchells vs. the Machines (2021) - Rated 05 May 2022 |
96 86% | Drive My Car (2021) - Rated 05 May 2022 |
91 44% | A Hero (2021) - Rated 05 May 2022 |