rupke

rupke
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2018
Location: Vilnius, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 25% Somebody Somewhere (2022) - Rated 06 Aug 2023
70 15% Oppenheimer (2023) - Rated 06 Aug 2023
60 7% Perfect Strangers (2016) - Rated 15 Jul 2023
81 50% Bone Tomahawk (2015) - Rated 15 Jul 2023
65 10% Heima (2007) - Rated 25 Feb 2023
95 90% Over the Garden Wall (2014) - Rated 18 Feb 2023
88 66% Breaking the Waves (1996) - Rated 14 Feb 2023
90 77% Ghost in the Shell (1995) - Rated 06 Feb 2023
76 32% Persona (1966) - Rated 25 Jan 2023
82 52% Oslo, August 31st (2011) - Rated 25 Jan 2023