ruptureSS

rupturess
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 64% The Social Network (2010) - Rated 28 Feb 2011
85 64% Sherlock Holmes (2009) - Rated 28 Feb 2011
80 42% Inception (2010) - Rated 28 Feb 2011
90 78% The Town (2010) - Rated 28 Feb 2011
85 64% Running Scared (2006) - Rated 01 Feb 2010
90 78% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 31 Jan 2010
80 42% Jackie Brown (1997) - Rated 31 Jan 2010
95 92% City of God (2002) - Rated 17 Jan 2010
80 42% Adulthood (2008) - Rated 17 Jan 2010
95 92% Sugarhouse (2007) - Rated 17 Jan 2010