We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
rurie

Flick Fan - 60 Film Ratings

Member Since: Aug 30, 2019

more Recent Ratings
85 69% Training Day (2001) - Aug 30, 2019
90 85% Never Let Me Go (2010) - Aug 30, 2019
80 53% The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 30, 2019
70 31% Two Weeks Notice (2002) - Aug 30, 2019
90 85% Vertigo (1958) - Aug 30, 2019
80 53% The Hateful Eight (2015) - Aug 30, 2019
85 69% Inception (2010) - Aug 30, 2019
75 42% Phone Booth (2003) - Aug 30, 2019
100 98% Lost in Translation (2003) - Aug 30, 2019
90 85% Unforgiven (1992) - Aug 30, 2019