rusalka

rusalka
Movie Buff - 311 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 7% Carrie (2013) - Rated 26 Apr 2016
87 81% Rosemary's Baby (1968) - Rated 26 Apr 2016
80 33% La Vie en rose (2007) - Rated 26 Apr 2016
87 81% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 26 Apr 2016
85 62% Lord of the Flies (1963) - Rated 31 Mar 2016
80 33% The Illusionist (2006) - Rated 31 Mar 2016
70 4% The Omen (2006) - Rated 31 Mar 2016
85 62% A Trip to the Moon (1902) - Rated 31 Mar 2016
78 20% The Omen (1976) - Rated 31 Mar 2016
80 33% The Station Agent (2003) - Rated 31 Mar 2016