rusen

rusen
Movie Buff - 306 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2011
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61 40% Robin Hood (2010) - Rated 06 Jun 2012
78 77% Fahrenheit 451 (1966) - Rated 06 Jun 2012
64 47% 1492: Conquest of Paradise (1992) - Rated 05 Jun 2012
50 22% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 05 Jun 2012
76 75% Donnie Darko (2001) - Rated 05 Jun 2012
72 66% Shutter Island (2010) - Rated 05 Jun 2012
77 76% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 01 Jun 2012
75 72% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 29 Apr 2012
64 47% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 26 Apr 2012
88 91% Solaris (1972) - Rated 23 Apr 2012