rushthatspea

rushthatspea
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% The Tales of Hoffmann (1951) - Rated 06 Mar 2014
95 94% The Night of the Hunter (1955) - Rated 06 Mar 2014
80 69% Tombstone (1993) - Rated 06 Mar 2014
20 6% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 06 Mar 2014
80 69% Some Like It Hot (1959) - Rated 06 Mar 2014
75 55% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 06 Mar 2014
20 6% Dead Man (1995) - Rated 06 Mar 2014
60 28% The Artist (2011) - Rated 06 Mar 2014
100 97% Labyrinth (1986) - Rated 06 Mar 2014
60 28% The Fountain (2006) - Rated 06 Mar 2014