russlan

russlan
Cinema Addict - 1256 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 39% The Escort (2015) - Rated 29 Sep 2016
20 4% A Very Murray Christmas (2015) - Rated 29 Sep 2016
40 18% A Brilliant Young Mind (2014) - Rated 29 Sep 2016
20 4% Black Sea (2015) - Rated 29 Sep 2016
20 4% Everly (2015) - Rated 29 Sep 2016
60 39% Horrible Bosses 2 (2014) - Rated 29 Sep 2016
100 91% 5 to 7 (2015) - Rated 29 Sep 2016
80 67% Butter (2011) - Rated 29 Sep 2016
60 39% The Gunman (2015) - Rated 29 Sep 2016
20 4% Chappie (2015) - Rated 29 Sep 2016