rustyas

rustyas
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 01 May 2020
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% Deadpool (2016) - Rated 01 May 2020
84 71% Sing Street (2016) - Rated 01 May 2020
90 88% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 01 May 2020
71 26% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 01 May 2020
70 21% Mad Max (1979) - Rated 01 May 2020
24 1% Suicide Squad (2016) - Rated 01 May 2020
14 0% Da Hip Hop Witch (2000) - Rated 01 May 2020
93 95% Singin' in the Rain (1952) - Rated 01 May 2020
93 95% Rear Window (1954) - Rated 01 May 2020
88 79% Agents of S.H.I.E.L.D. (2013) - Rated 01 May 2020