rustyrockon

rustyrockon
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2021
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 94% Thank You for Smoking (2006) - Rated 17 Oct 2022
20 6% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 17 Oct 2022
73 41% Billions (2016) - Rated 27 Apr 2021
35 16% Bridgerton (2020) - Rated 27 Apr 2021
29 12% Nailed It! (2018) - Rated 27 Apr 2021
76 52% The Equalizer (2014) - Rated 27 Apr 2021
87 90% Deadwood (2004) - Rated 27 Apr 2021
75 47% Justified (2010) - Rated 27 Apr 2021
75 47% Longmire (2012) - Rated 27 Apr 2021
86 87% The Matrix (1999) - Rated 27 Apr 2021