rutwikk

rutwikk
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 71% Django Unchained (2012) - Rated 22 Nov 2016
80 76% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 22 Nov 2016
83 88% Gladiator (2000) - Rated 22 Nov 2016
80 76% Good Will Hunting (1997) - Rated 22 Nov 2016
84 92% Schindler's List (1993) - Rated 22 Nov 2016
80 76% The Truman Show (1998) - Rated 22 Nov 2016
85 95% Being John Malkovich (1999) - Rated 22 Nov 2016
74 59% Donnie Darko (2001) - Rated 22 Nov 2016
83 88% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 22 Nov 2016
77 65% Rain Man (1988) - Rated 22 Nov 2016