ruubje11

ruubje11
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2017
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: No!

more Recent Ratings

84 55% John Wick (2014) - Rated 23 Apr 2017
89 73% Dumb and Dumber (1994) - Rated 23 Apr 2017
86 67% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 23 Apr 2017
82 47% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 23 Apr 2017
90 82% Inside Out (2015) - Rated 23 Apr 2017
65 2% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Apr 2017
90 82% Waterworld (1995) - Rated 23 Apr 2017
100 94% Goodfellas (1990) - Rated 23 Apr 2017
85 61% Fight Club (1999) - Rated 23 Apr 2017
81 38% Narcos (2015) - Rated 23 Apr 2017