RuudC

ruudc
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2022
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 58% Scars of Dracula (1970) - Rated 18 Jan 2024
86 68% Red Sonja (1985) - Rated 18 Jan 2024
96 95% Mother! (2017) - Rated 18 Jan 2024
61 15% The Taking of Pelham One Two Three (1974) - Rated 18 Jan 2024
78 41% Out of Sight (1998) - Rated 18 Jan 2024
70 22% West Side Story (1961) - Rated 17 Jan 2024
82 51% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 17 Jan 2024
55 9% Dil Chahta Hai (2001) - Rated 17 Jan 2024
72 26% Say Anything... (1989) - Rated 17 Jan 2024
60 12% A Charlie Brown Christmas (1965) - Rated 17 Jan 2024