ruzqat

ruzqat
Movie Buff - 227 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2016
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: geek

more Recent Ratings

70 60% I Origins (2014) - Rated 13 Jun 2016
60 43% The Tree of Life (2011) - Rated 13 Jun 2016
85 89% Scarface (1983) - Rated 12 Jun 2016
70 60% Zootopia (2016) - Rated 12 Jun 2016
60 43% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 12 Jun 2016
85 89% Man on Fire (2004) - Rated 11 Jun 2016
85 89% A Prophet (2009) - Rated 11 Jun 2016
40 15% The Dark Knight (2008) - Rated 11 Jun 2016
40 15% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 09 Jun 2016
40 15% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 09 Jun 2016