rwr4444

rwr4444
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 47% Trainspotting (1996) - Rated 21 Jul 2015
92 75% Bottle Rocket (1994) - Rated 21 Jul 2015
90 64% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 21 Jul 2015
87 43% Horrible Bosses (2011) - Rated 21 Jul 2015
91 73% Cyrus (2010) - Rated 21 Jul 2015
87 43% The Sitter (2011) - Rated 21 Jul 2015
96 91% Moneyball (2011) - Rated 21 Jul 2015
84 27% Spy (2015) - Rated 21 Jul 2015
96 91% Seven Samurai (1954) - Rated 21 Jul 2015
89 52% Moon (2009) - Rated 21 Jul 2015