RyanV

ryanv
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 May 2022
Location: southport, ct, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Rocky IV (1985) - Rated 14 May 2022
93 70% Rocky (1976) - Rated 14 May 2022
80 5% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 14 May 2022
81 15% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 14 May 2022
99 85% Project X (2012) - Rated 14 May 2022
83 25% American Psycho (2000) - Rated 14 May 2022
85 40% Narcos (2015) - Rated 14 May 2022
85 40% House of Cards (2013) - Rated 14 May 2022
90 55% Ozark (2017) - Rated 14 May 2022
93 70% Breaking Bad (2008) - Rated 14 May 2022