ryjjgc

ryjjgc
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 36% Man Bites Dog (1992) - Rated 21 Mar 2021
87 70% Frances Ha (2013) - Rated 21 Mar 2021
85 57% Marriage Story (2019) - Rated 21 Mar 2021
75 20% Soul (2020) - Rated 21 Mar 2021
71 17% 50 First Dates (2004) - Rated 21 Mar 2021
80 36% Monsters University (2013) - Rated 21 Nov 2019
85 57% Toy Story 4 (2019) - Rated 21 Nov 2019
90 83% 3 Idiots (2009) - Rated 21 Nov 2019
90 83% There Will Be Blood (2007) - Rated 21 Nov 2019
95 96% Ruby Sparks (2012) - Rated 21 Nov 2019