Rypet2014

rypet2014
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 29% Foxcatcher (2014) - Rated 08 Dec 2014
84 47% Red Army (2014) - Rated 08 Dec 2014
62 19% Batman Begins (2005) - Rated 30 Nov 2014
84 47% Birdman (2014) - Rated 24 Nov 2014
90 72% The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Rated 22 Nov 2014
93 87% The Five Obstructions (2003) - Rated 20 Nov 2014
90 72% MASH (1970) - Rated 20 Nov 2014
60 13% Forrest Gump (1994) - Rated 20 Nov 2014
20 0% Drive (2011) - Rated 20 Nov 2014
92 83% Killer of Sheep (1978) - Rated 20 Nov 2014