rypjones

rypjones
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 78% Good Will Hunting (1997) - Rated 08 Mar 2017
90 53% The Truman Show (1998) - Rated 04 Mar 2017
90 53% Bottle Rocket (1996) - Rated 04 Mar 2017
75 8% Mars Attacks! (1996) - Rated 04 Mar 2017
92 68% Kung Fu Panda (2008) - Rated 04 Mar 2017
100 94% Dune (1984) - Rated 04 Mar 2017
95 78% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 04 Mar 2017
98 87% Rain Man (1988) - Rated 04 Mar 2017
65 2% Fast Five (2011) - Rated 04 Mar 2017
88 39% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 04 Mar 2017