rytis

rytis
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2009
Location: kursenai, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am keen on watching good movies

more Recent Ratings

79 42% The Good German (2006) - Rated 01 Aug 2009
86 63% The Doors (1991) - Rated 01 Aug 2009
"interesting movie."
81 48% Casablanca (1942) - Rated 25 Jul 2009
"sensitive..."
88 67% Halloween (2007) - Rated 25 Jul 2009
"strange horror :D"
70 26% Wild Orchid (1990) - Rated 25 Jul 2009
"luxurious seduction and no more :)"
92 78% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 25 Jul 2009
94 86% The Godfather (1972) - Rated 25 Jul 2009
"practically reflects the plot of a book by Mario Puzo :)"
59 21% American Wedding (2003) - Rated 25 Jul 2009
53 17% American Pie Presents: Beta House (2007) - Rated 25 Jul 2009
48 5% American Pie Presents Band Camp (2005) - Rated 25 Jul 2009