Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ryuto

Cinema Addict - 1024 Film Ratings

Member Since: May 18, 2019

more Recent Ratings
14% Hobbs and Shaw (2019) - Dec 14, 2019
91% Once Upon a Time in America (1984) - Dec 06, 2019
14% Truth or Dare (2018) - Nov 29, 2019
14% S.W.A.T. (2003) - Nov 21, 2019
80% Akira (1988) - Oct 24, 2019
80% Parasite (2019) - Oct 24, 2019
62% Living with Yourself (2019) - Oct 24, 2019
80% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Oct 24, 2019
80% The Lighthouse (2019) - Oct 24, 2019
14% Polar (2019) - Oct 19, 2019