Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rywhatacat

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Dec 20, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out rywhatacat's...
76 73% In the Tall Grass (2019) - Apr 24, 2020
43 5% Adore (2013) - Apr 24, 2020
62 26% Horse Girl (2020) - Apr 24, 2020
69 52% Longhorns (2011) - Apr 24, 2020
58 17% 1922 (2017) - Apr 24, 2020
78 84% The Invitation (2015) - Apr 24, 2020
69 52% Sweet Virginia (2017) - Apr 24, 2020
78 84% Her (2013) - Apr 24, 2020
94 98% Silver Linings Playbook (2012) - Apr 24, 2020
66 39% Blue Valentine (2010) - Apr 24, 2020