Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
s51fish

Movie Buff - 110 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2017

Location: USA

Bio: i like cheese sometimes. same with movies.
more Recent Ratings
83 37% We Need to Talk About Kevin (2011) - Nov 27, 2017
87 64% 10 Cloverfield Lane (2016) - Nov 27, 2017
81 26% Philadelphia (1993) - Nov 27, 2017
60 5% The Notebook (2004) - Nov 27, 2017
86 57% Logan Lucky (2017) - Nov 26, 2017
82 30% It Comes at Night (2017) - Nov 24, 2017
85 50% Good Time (2017) - Nov 21, 2017
89 70% The Guard (2011) - Nov 21, 2017
83 37% Moon (2009) - Nov 21, 2017
93 84% Inside Out (2015) - Nov 21, 2017