Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sBJxMy

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Mar 19, 2019

more Recent Ratings
100 96% The Sound of Music (1965) - Mar 19, 2019
76 73% The Maltese Falcon (1931) - Mar 19, 2019
3% Day of the Wacko (2002) - Mar 19, 2019
66 61% Wild Things (1998) - Mar 19, 2019
35 34% Eraser (1996) - Mar 19, 2019
11 11% Coming to America (1988) - Mar 19, 2019
23 19% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Mar 19, 2019
78 80% Planet of the Apes (1968) - Mar 19, 2019
44 50% Moonrise Kingdom (2012) - Mar 19, 2019
42 42% Secret Window (2004) - Mar 19, 2019