Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sCA5wL

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2019

more Recent Ratings
23 5% Flags of Our Fathers (2006) - Jan 03, 2019
34 15% Glory (1989) - Jan 03, 2019
56 55% Boys Don't Cry (1999) - Jan 03, 2019
54 45% I Love You, Man (2009) - Jan 03, 2019
66 75% Gone with the Wind (1939) - Jan 03, 2019
45 30% Clerks II (2006) - Jan 03, 2019
45 30% A Fish Called Wanda (1988) - Jan 03, 2019
65 65% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jan 03, 2019
83 95% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 03, 2019
82 85% Blade Runner (1982) - Jan 03, 2019