Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sDjPAD

Flick Fan - 18 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2019

more Recent Ratings
85 61% The Others (2001) - Sep 08, 2019
80 44% The Blair Witch Project (1999) - Sep 08, 2019
90 80% Train to Busan (2016) - Sep 08, 2019
90 80% The Wailing (2016) - Sep 08, 2019
95 97% The Borderlands (2013) - Sep 08, 2019
80 44% Dark Water (2005) - Sep 08, 2019
60 11% The Mist (2007) - Sep 08, 2019
80 44% A Beautiful Mind (2001) - Sep 08, 2019
75 27% Guardians of the Galaxy (2014) - Sep 08, 2019
90 80% Django Unchained (2012) - Sep 08, 2019